Ivana Tománková

Pionýrská skupina Jiřího Wolkera
Cestování po Čechách i do zahraničí

Zájezdy

Hlaste se bez obav, i kdyby situace nedovolila, tak o žádné peníze nepřijdete, budou Vám v plné výši vráceny.

V případě zájmu o naše akce se přihlašujte telefonicky a pomocí SMS na čísle +420 776 748 329, e-mailem na adrese tomankova.hb@seznam.cz, osobně (adresa je na kontaktním formuláři) či pomocí kontaktního formuláře na těchto webových stránkách.

Vaše objednávka je závazná. V případě zrušení objednávky z jakéhokoliv důvodu musíte zajistit náhradu, která obsadí Vámi objednaný počet míst.

Zahraničí

Chorvatsko – Sabunike

30. 6. až 14. 7. 2023

Prvních 14 dní letních prázdnin

Poloha

Sabunike se nachází 850 km z ČR, cesta trvá přibližně 12 h. Nachází se v Ninském zálivu, kolem je pohoří Velebit. Pláže jsou zde písečné a pozvolně přechází do moře. Vhodné pro rodiny s malými dětmi, starší osoby a neplavce.

Nachází se zde volně přístupné naleziště bahna – k léčení lupénky, ekzémů, kloubů, atd. Je zde vhodné klima pro astmatiky. Nachází se zde historické městečko Nin vzdálené 3 km, kde se těží sůl. Zadar je vzdálen 15 km, rekreační část Vir 8 km.

Letovisko Sabunike je klidné, nachází se zde tři samoobsluhy, obchody se suvenýry, cukrárna, několik restarací se specialitami, pizzerie, novinový stánek, obchody s pečivem, informační centrum a každý den se zde konají trhy – ovoce, zelenina a další produkty. Jsou zde různé atrakce pro děti, večer živá hudba. Večeře lze zajistit v hotelu Nový Jadran u Vesny nebo Starý Jadran (pizzerie, obědy i večeře).

Apartmány jsou po 2, 3, 4 a 6. Je tu písečná pláž. Těží se zde mořská sůl a léčivé bahno.

Z pláže je krásný pohled na pohoří Velebit. Poblíž je Privlaka, Nin a ostrov Vir. Vede zde cyklostezka Vir↔Nin, lze si zde zapůjčit kola.

Ubytování

Pěkné apartmány po 2, 3, 4 a 6 (2×2, 3×2). Jsou většinou nové. Každý má svůj WC s koupelnou, kuchyňský kout s veškerým nádobím a vybavením, lednička, mraznička. Povlečení nemusíte mít. S sebou si určitě vezměte ručníky, toaletní papír, úklidové prostředky, sáčky do koše, zápalky.
Apartmány jsou od moře vzdáleny 80 až 300 m, podle toho, kde bydlíte.

Apartmány – Mária, Šivič, Anda, Máca, Brožič, Latica, Katica

Obchody

V obchodech se platí pouze eurem.

Cena pro 2023

Ubytování: 264 €/os. (22 € × 13 dní)
Pobytová taxa: přibližně 1,5 €
Doprava: 2 500 Kč/os. (veškeré výlety v ceně)
Plitvice: podle dohody na zájezdu – při malém počtu účastníků se neuskuteční

Pokud jedno dítě do 6 let bude spát s rodiči, platí jen dopravu 2 500 Kč.

Kdo bude platit fakturou, prosím předem oznámit.

Platí se na 3×:
Ubytování — Eura
Pobytová taxa — Eura
Doprava — Kč

Doprava

Po celou dobu pobytu bude s námi autobus. Přejezd autobusem cca za 12 hodin.

Pravidelně pořádáme výlety: Petrčany – Celodenní koupání na otevřeném moři, na ostrovy Vir a Nin, večerní Zadar, tyto zájezdy jsou již započítány v ceně. Při zpáteční cestě Plitvická jezera, bude-li dostatečný zájem.

Pořádá PS Jiřího Wolkera Havlíčkův Brod
CA Vesna, Hrvatsko

HLEDÁME JEŠTĚ 2 AŽ 4 MÍSTA.

Změna ceny vstupu a dopravy vyhrazena.